Amerikan Kültür Ayrıcalıkları

⇒ Avrupa Standartlarında kaliteli eğitim alma imkanı

Avrupa Konseyi taraƒından akredite edilmiş yabancı dil öğrenim müfredatıyla ( Avrupa Dil Portfolyosu – ELP ) öğrencilerine Avrupa standartlarında eğitim alma imkanı sunar. Program sonunda verilecek sertifikayla birlikte öğrencilerimizin online sisteme kayıtları yapılır ve öğrencilerimiz dünyanın her bir yanında bizleri referans olarak gösterebilmektedirler.

%100 Eğitim Garantisi

Kendini değerlendirme ve öğrenen özerkliğine dayalı sistemimizde, öğrencilerimiz eğitim koçlarıyla birlikte yeterliliklerine kendileri karar verir. Öğrencilerimiz %90 oranında derslerine devam etmiş; ancak seviyesini başarıyla tamamlayamamış ise ilgili seviyeyi ücretsiz olarak tekrar edebilirler.

⇒ Ücretsiz Telafi Dersleri

Öğrencilerimiz mecburi durumlar sebebiyle gelemediği ya da gelip de anlayamadığı dersleri eğitim danışmanlarımızdan randevu alarak 4 ders saatine kadar ücretsiz olarak telafi edebilirler.

Ücretsiz Kulüpler 

Yabancı dil öğrenimini, teknolojik ve fiziksel  imkanlarımızı kullanarak  görsel ve işitsel olarak desteklediğimiz Movie Club, Speaking Club, Game Club, vb. aktivitelerden ögrencilerimiz ücretsiz olarak yararlanabilirler; ayrıca Vocab Club, Gramer Club gibi aktivitelere de katılarak ihtiyaçları doğrultusunda eksiklik duydukları konuları tamamlayabilirler.

TOP