KURUMSAL

ZEYTİNBURNU AMERİKAN KÜLTÜR

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak yabancı dil eğitiminde 107. yılımızı geride bırakmanın ve Zeytinburnu Amerikan Kültür olarak da 2015 yılından beri Zeytinburnu’nun tercih edilen tek yabancı dil eğitim kurumu olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Günümüzde Kitle İletişim Araçlarının gelişmesiyle, Dünya çapında ortak iletişim dilinin İngilizce olması bizi alanımızda her gün daha iyi olabilmemiz ve sürekli gelişebilmemiz için tetiklemekte ve çevremizdeki insanlara yabancı dil öğrenmeleri için yardımcı olmaya da istekli hale getirmektedir.

İletişim Dili olan İngilizcenin yanı sıra yine yaygın olarak konuşulan Almanca, Rusça, İspanyolca ve Arapça dilleri eğitiminde de Zeytinburnu ve çevresinde, sürekli değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak öğrencilerimize en iyi şekilde rehberlik edip öncü ve lider kurum olmaya devam ediyoruz. Özel Zeytinburnu Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak Genel İngilizce, Almanca, Rusça, Almanca ve İspanyolca, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, İlköğretim İngilizcesi ve Sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY,SAT, GMAT, BULATS, FCE,….) alanlarında eğitim vermekteyiz.

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

TESTE KATIL

Junior Seviye Tespit Sınavı

TESTE KATIL

Ön Kayıt Başvuru   Formu

ÖN KAYIT

Kalite ve yüksek standartta eğitim vermek. ‘’ANLIYORUM AMA KONUŞAMIYORUM’’ tabusunu yıkmak için Türkiye’de şimdiye kadar yapılan gramer odaklı yanlış eğitimin yerine ‘’DİNLEME ve KONUŞMA ODAKLI’’ dil eğitimi vermek. Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek. Gelişen teknolojiyi eğitim sistemlerine adapte etmek. Öğrenci ve Veli memmnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak. Eğitimde sürekliliği sağlamak.

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

NEDEN BİZ?

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak yabancı dil eğitiminde 108. yılımızı geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Türkiye genelinde 236, yurtdışında 12 temsilciliğimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 1.000.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisiyiz.

Hafta içi ve hafta sonu farklı iş sektörlerinden,lise ve üniversite öğrenci gruplarından oluşturulacak gruplarla birlikte günlük hayatta; havaalanında, restorantta, otelde, alışveriş merkezlerinde, ofiste, toplantıda, bir yerden bir yere giderken kısacası hayatın tüm alanlarında her şeye cevap verecek nitelikte sınıf ortamından farklı bir konseptte drama ve canlandırma (role play ) aktiviteleriyle gerçekleştirilecek olan pratik İngilizce dersleri ile ‘’ANLIYORUM AMA KONUŞAMIYORUM’’ tabusunu hayatınızdan çıkarmak için buradayız.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak yabancı dil eğitiminde 107. yılımızı geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Türkiye genelinde 136, yurtdışında 6 temsilciliğimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 150.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisiyiz. Kurumlarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste Tüketici Kalite Ödülleri ve 2015 Dünya kalite ödülünü almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Port folyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.

İletişim