ONLİNE SEVİYE TESPİT SINAVI

İş İngilizcesi Kursu

İş İngilizcesi Zeytinburnu

Özellikle kariyerinin basamaklarını daha hızlı çıkmak isteyen veya Türkiye’deki kariyerini bırakıp daha ileriye gitme amacıyla yurt dışında bir kariyer düşünen kişiler için bu kurs bulunmaz bir nimettir. Hemen hemen her meslek adına hizmet verdiğiniz iş İngilizcesi hizmetiniz sayesinde mesleğinizi kavramak bir yana aynı zamanda İngilizce yabancı dilinizi de geliştirmiş olacaksınız. Bugün İngilizce bilen bir insan eğer bu dili aynı zamanda akıcı olarak konuşabiliyorsa dünyanın her bölgesinde seyahat edebileceği gibi çalışma ve eğitim imkanında bulabilir. Normal İngilizce eğitimine nazaran biraz daha fazla kelime ezberi gerektirecek bu kurs sürecinde öğrencilerin sıkılmaması ve dikkatlerini derse yöneltmeleri çok önemlidir. Amerikan Kültür bu noktada teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak oyunlar, videolar ile ders saatlerini eğlenceli hale getirmektedir.

Kelime ezberinden ziyade akıcı bir İngilizce konuşmasını istediğimiz öğrencilerimiz için aynı zamanda ücretsiz kulüpler oluşturduk. Ders saatleri dışında kendi seviyenizdeki öğrenciler ile pratik yapma imkanı bulacağınız bu kulüplerde öğrendiğiniz kelimeleri pekiştirecek hatta yeni arkadaşlar edinerek ders saatleri dışında çok daha fazla pratik yapabileceksiniz. Eğitmen arkadaşlarımızın tamamı alanlarında bilinen ve saygı duyulan profesyonel eğitmenleridir. İngilizce diline öncelikle kendileri hakim ve neredeyse tamamı yurt dışı kaynaklı eğitimler almışlardır. Amerikan Kültür dil okullar iş İngilizcesi veya diğer tüm kurslar için %100 başarı hedefini tutar. Bu sebeple herhangi bir seviyede başarısız olan öğrencilerine 4 saate kadar ücretsiz telafi ders şansı tanır. Bu sayede öğrenci seviyesine tekrar yetişerek motivasyon kaybı yaşamadan kursu bitirir. Mezunlarımızın %92’si akıcı bir şekilde İngilizce yabancı dilini konuşabilmektedir.

Sitemiz üzerinde bulunan seviye tespit sınavını çözdükten sonra iletişim bölümündeki adreslerden bizlere ulaşarak size özel fiyatları öğrenebilirsiniz.

TOP