ONLİNE SEVİYE TESPİT SINAVI

YDS Sınavı Hazırlık Kursları

YDS Kursu Zeytinburnu

İngilizce öğrenimi aslında kolay fakat yanlış sistem ile öğretilmeye çalışıldığında imkansız hale gelen bir süreçtir. Özellikle ülkemizde etrafınızda yıllardır İngilizce eğitimi alan fakat hala akıcı bir şekilde bu dili konuşamayan insanları görmeniz mümkün. Bunun sebebi insanların yetersiz olması değil kesinlikle yanlış eğitimciler ve yine aynı şekilde yanlış eğitim sistemidir. Amerikan Kültür olarak bu sorunun temeline inerek eğitim programlarımızı her biri dünya çapında kendini ispatlamış eğitimcilere hazırlattık. Bunun neticesi olarak da tüm programlarımızda %100 başarıyı hedeflemekte ve buna da oldukça fazla yaklaşabilmekteyiz.

Ezberci eğitim düzeni öğrencileri ders esnasında sıkacağı için öğrencilerden performans beklememiz hiç mantıklı olmaz. Amerikan Kültür yabancı dil eğitim kurumları yds kursu Zeytinburnu veya diğer tüm eğitim programlarında teknolojinin bütün imkanlarından faydalanır ve öğrencilerine çok interaktif bir ders ortamı sunar. Videolar ve oyunlar ile öğrendiklerini pekiştiren öğrencilerimiz derslerden sıkılmak bir yana dersin ne zaman bittiğini bile anlayamazlar. Böyle yüksek motivasyon sayesinde derslerden alınan verimler de üst düzey olacaktır. Her hangi bir seviyede takılan veya başarısız olan öğrencilerimize ise Amerikan Kültür eğitim kurumları olarak 4 saate kadar ücretsiz telafi ders imkanı sunuyoruz. Bunun sayesinde sene sonunda başarı oranlarımız %92’lere kadar çıkmakta ve öğrencilerimiz mezuniyet sonrasında bildikleri akıcı İngilzice sayesinde çok önemli konumlara gelebilmektedirler.

İngilizce kursu fiyatlarını öğrenebilmek için öncelikle seviyenizi biliyor olmanız gerekecektir. Web sitemiz üzerinde bulunan ücretsiz seviye tespit sınavına girebilir veya şubemize gelerek bu sınava burada da katılabilirsiniz. En kısa zamanda bize başvurun ve kendinize yapacağınız en önemli yatırım olan dil öğrenmeye başlayın.

TOP